НЕМА НА ЗАЛИХА Revalid балсам

Revalid балсам

Производител/Дистрибутер: Ewopharma
Шифра на производот: рев002
Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
500 ден. Без ДДВ: 424 ден.
Количина: Стави во кошничка


Регенеративен протеински балсам за сите типови коса.

Ја зајакнува косата. Со грижливо избраните состојки екстракт од овес, пченичен протеин и пантенол ја подобрува структурата на влакното и ја прави косата мека, сјајна и еластична. Го олеснува ресчешлувањето.

  • За честа употреба после миење со Revalid шампон
  • За сите типови коса
  • За жени и мажи
  • Дерматолошки тестиран
  • Без бои
  • Не содржи формалдехид
  • Со арома, која не предизвикува алергија.
Карактеристики на производот
Тип на производ балсам
Пакување 250 мл
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Регенеративен протеински шампон за сите типови коса.  Сила и енергија. Специјална форму..
418 ден.
Без ДДВ: 354 ден.
Крем – маска за оштетена коса. Ја регенерира и ја храни косата. Луксузен производ за интензивно л..
559 ден.
Без ДДВ: 474 ден.
Revalid тоник за коса за надворешна употреба со енергетска формула богата со кофеин и природни состо..
1.068 ден.
Без ДДВ: 905 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.