На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
Избриши ги сите филтри...
Филтрирај по цена
Филтрирај по бренд
Достапност
Тип на производ
Пакување

Нокти

Нокти
Прикажи:
Сортирај по:
Благодарение на својата формулација богата со специфични и внимателно одбрани состојки, овој ла..
155 ден. Без ДДВ: 131 ден.
Оваа формулација се суши ултрабрзо и создава заштитен слој кој превентивно ги штити ноктите од боење..
155 ден. Без ДДВ: 131 ден.
Завршен слој со ултра висок сјај со кој се овозможува long lasting ефект на лакот за нокти. ..
139 ден. Без ДДВ: 118 ден.
Завршен слој со кадифено мат изглед кој овозможува подолго траење на Вашиот лак за нокти. По..
155 ден. Без ДДВ: 131 ден.
Завршен слој кој им овозможува на вашите нокти луксузен и долготраен ефект на сјаење. Е..
155 ден. Без ДДВ: 131 ден.
Овој завршен слој лесно се нанесува, времето на сушење му е оптимално. Овозможува долготрајна заш..
155 ден. Без ДДВ: 131 ден.
Регенеративен концентрат на морски алги за порполна нега на тенки нокти. Го спречува пукањето и л..
146 ден. Без ДДВ: 124 ден.
Препарат на база на калциум кој ги регенерира, ги јакне и ги прави отпорни ноктите. Ги штити од меха..
140 ден. Без ДДВ: 119 ден.
Маслениот отстранувач на лак за отстранување на лакот од вештачките нокти, содржи масла кои ги ..
55 ден. Без ДДВ: 47 ден.
Маслениот отстранувач на лак со ацетон за отстранување на лакот од природните нокти, содржи масла ко..
49 ден. Без ДДВ: 42 ден.
Направен со формула која изобилува со билни масла, наменета за кутикули, како и за стимулација ..
145 ден. Без ДДВ: 123 ден.
Ослободете се од лошите навики! Ефикасен и брз третман кој помага во одвикнувањето од грдите нави..
115 ден. Без ДДВ: 98 ден.
Нова и унапредена формула за омекнување и отстранување на подноктици со глицерин, бадемово масло и е..
140 ден. Без ДДВ: 119 ден.
Го спречува пукањето и листењето на ноктите. Ги пополнува нерамнините на површината на ноктот и ја п..
139 ден. Без ДДВ: 118 ден.