Избриши ги сите филтри...
Филтрирај по цена
Филтрирај по бренд
Достапност
Тип на производ
Пакување
Нијанса
Јачина

Коса

Коса
Прикажи:
Сортирај по:
EXPLICIT фарбата за коса со арганово масло гарантира јака, постојана боја која трае 4-6 недели. П..
139 ден. Без ДДВ: 118 ден.
EXPLICIT хранливиот маслен третман за коса е наменет за нега на слаба, оштетена и хемиски третирана ..
239 ден. Без ДДВ: 203 ден.
EXPLICIT хранливата маска за коса со арганово, бадемово и маслиново масло е 5-минутен третман намене..
175 ден. Без ДДВ: 148 ден.
FOREVER BLONDE фарбата за коса е нова збогатена нутритивна нијанса, посебно прилагодена за..
135 ден. Без ДДВ: 114 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден. Без ДДВ: 98 ден.
Безбеден производ за просветлување и избелување на косата со исклучителна самозаштитна формула. ..
85 ден. Без ДДВ: 72 ден.
На косата и дава волумен, јачина и собвршен сјај. Нова формула на хидроген во емулзија, наменет з..
55 ден. Без ДДВ: 47 ден.