На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
Избриши ги сите филтри...
Филтрирај по цена
Достапност
Тип на производ
Пакување

Семиња

Семиња
Прикажи:
Сортирај по:
Секое зрно сусам е вредно како злато поради своите исклучително лековити својства. Ако во вашите јад..
15 ден. Без ДДВ: 14 ден.
Лененото семе е еден од најбогатите извори на масни киселини омега 3 и омега 6, кои ја разредуваат к..
9 ден. Без ДДВ: 9 ден.
Сончогледот е едно од првите одгледувани растенија во Америка. Индијанците од Мексико и Перу го одгл..
12 ден. Без ДДВ: 11 ден.
Семето од коприва (Urtica dioica) е најдобро природно лековито средство за прочистување на крвта, со..
50 ден. Без ДДВ: 42 ден.
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витамини. И..
70 ден. 60 ден. Без ДДВ: 51 ден.
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден. Без ДДВ: 81 ден.
Семето од чиа (Salavia hispanica) e познато уште од времето на древните култури и било важен дел од ..
69 ден. Без ДДВ: 66 ден.
Хељдата потекнува од централната Азија каде што се користела уште од 6000 година пред нова ера, а во..
25 ден. Без ДДВ: 24 ден.