На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
Избриши ги сите филтри...
Филтрирај по цена
Филтрирај по бренд
Достапност
Тип на производ
Пакување

Природна козметика

Природна козметика
Прикажи:
Сортирај по:
Хербална крема за ублажување на тегобите при појава на хемороиди. 100% хербална крема&n..
395 ден. Без ДДВ: 335 ден.
Гел за кожа, отоци, рани и пострауматски состојби. Постои народна поговорка, нема нешто што Гавез..
395 ден. Без ДДВ: 335 ден.
Се добива од оревот на плодот од дрвото Арган кое вирее само во Мароко и како ендемски вид е многу р..
590 ден. Без ДДВ: 500 ден.
Помага при настинка и кашлица, се користи при воспаление на синусите бидејќи е деконгестив (го отнув..
480 ден. Без ДДВ: 407 ден.
Најважната состојка во масло од камилица е α-бисабол кој ги дава антивоспалителните својства на ками..
550 ден. Без ДДВ: 466 ден.
Маслото од кантарион го спречува воспалението на ткивата и го помага брзото заздравување на раните и..
490 ден. Без ДДВ: 415 ден.
Маслото од кокос е едно од најздравите масла кое може да се употребува во исхраната и најб..
450 ден. Без ДДВ: 381 ден.
Најдоброто од сите масла. Најпознато е по релаксирачкиот ефект на телото, но одлично е и за кожата. ..
495 ден. Без ДДВ: 420 ден.
Маслото е ладно цедено, богато со витамин Е, олеинска киселина, линоленска киселина и палмитинс..
690 ден. Без ДДВ: 657 ден.
Маслото од семе од морков има висока содржина на каротен и витамин А и влијае многу добро на кожата,..
750 ден. Без ДДВ: 636 ден.
По своето антисептичко дејство, маслото од смреката е познато уште од минатото.  Маслото од ..
550 ден. Без ДДВ: 466 ден.
Маслото од семки од дива кајсија е еден од најмоќните природни антиоксиданси. Изобилува со витаминот..
630 ден. Без ДДВ: 534 ден.