На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
Избриши ги сите филтри...
Филтрирај по цена
Филтрирај по бренд
Достапност
Тип на производ
Пакување

Масла

Масла
Прикажи:
Сортирај по:
Во рамки на цената добивате пакет од три производи (кои може да ги купите и поединечно): Масло..
2.760 ден. 2.629 ден. Без ДДВ: 2.503 ден.
Се добива од оревот на плодот од дрвото Арган кое вирее само во Мароко и како ендемски вид е многу р..
590 ден. Без ДДВ: 500 ден.
Бадемите се богати со диететски влакна, витамини и минерали. Претставуваат вид на добро избалансиран..
370 ден. Без ДДВ: 352 ден.
Маслото од бор (Pinus syvestris) има ароматичен мирис и од многу одамна се користи за циркулација, о..
500 ден. Без ДДВ: 424 ден.
Зеленчук кој е популарен во регионот на Средна и Јужна Азија, Jужна Америка, Океанија како и Северна..
890 ден. Без ДДВ: 754 ден.
Во светот се одгледуваат многу сорти на ориз но малкумина во нашиот регион знаат дека дивиот/црн ори..
490 ден. Без ДДВ: 467 ден.
Помага при настинка и кашлица, се користи при воспаление на синусите бидејќи е деконгестив (го отнув..
480 ден. Без ДДВ: 407 ден.
Постојат повеќе делотворни влијанија на ова масло врз човековото здравје, а едно од најголемите е не..
750 ден. Без ДДВ: 636 ден.
Маслото од какао освен во исхраната, има широка примена и во козметиката како и при различни спа про..
595 ден. Без ДДВ: 504 ден.
Најважната состојка во масло од камилица е α-бисабол кој ги дава антивоспалителните својства на ками..
550 ден. Без ДДВ: 466 ден.
Маслото од кантарион го спречува воспалението на ткивата и го помага брзото заздравување на раните и..
490 ден. Без ДДВ: 415 ден.
Карнафилчето содржи eugenal, cariofilen и tanin, кои имаат силни антимикробни својства. Овие компоне..
950 ден. Без ДДВ: 905 ден.
Маслото од кокос е едно од најздравите масла кое може да се употребува во исхраната и најб..
450 ден. Без ДДВ: 381 ден.
Најдоброто од сите масла. Најпознато е по релаксирачкиот ефект на телото, но одлично е и за кожата. ..
495 ден. Без ДДВ: 420 ден.
Ова масло е тајната на многу врвни готвачи. Одлична комбинација за салати каде заедно со оцет дава и..
470 ден. Без ДДВ: 448 ден.
Маслото од лук е природен антибиотик и лек за болестите на модерното време. Го штити организмот од р..
525 ден. Без ДДВ: 445 ден.
Мајчината душица (Thymus vulgaris) има кулинарска и медицинска употреба. Се користи и во а..
645 ден. Без ДДВ: 547 ден.
Маслото од магарешки трн (Onopordum acanthium) е ефикасно сретство за спречување на голем број ..
490 ден. Без ДДВ: 415 ден.
Маточина (Melissa officinalis) е медицинска и кулинарска билка со бело-жолти цветови која потекнува ..
490 ден. Без ДДВ: 415 ден.
Со векови маслото од мускатно оревче е битен дел од кинеската медицина кога станува збор за лекување..
560 ден. Без ДДВ: 475 ден.