VELVET TON фарба за коса

VELVET TON фарба за коса

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур070
Достапност: На залиха
115 ден. Без ДДВ: 98 ден.

Достапни опции (Ве молиме изберете!)


* Нијанса:


Количина: Стави во кошничка


Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија.

100 % ги покрива побелените влакна.

Содржи висока концетрација на пигменти кои гарантираат сјајна, постојана и долготрајна боја за кој тип на коса. Алое Вера е добро позната по нејзиното лековито дејство. Ја штити обвивката на косата во текот на хемискиот третман, а маслото од Магнолија ја регенерира косата и и дава сјај.

Резултатот е интензивна боја, јака и здрава коса. Многу пријатен, ни малку агресивен третман. 

Широка палета на нијанси.

Карактеристики на производот
Тип на производ фарба за коса
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:EXPLICIT фарбата за коса со арганово масло гарантира јака, постојана боја која трае 4-6 недели. П..
139 ден.
Без ДДВ: 118 ден.
FOREVER BLONDE фарбата за коса е нова збогатена нутритивна нијанса, посебно прилагодена за..
135 ден.
Без ДДВ: 114 ден.
Безбеден производ за просветлување и избелување на косата со исклучителна самозаштитна формула. ..
85 ден.
Без ДДВ: 72 ден.
На косата и дава волумен, јачина и собвршен сјај. Нова формула на хидроген во емулзија, наменет з..
55 ден.
Без ДДВ: 47 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.
Мицералната вода темелно ја чисти кожата на лицето и брзо и ефикасно ги отстранува нечистотиите и си..
219 ден. 176 ден.
Без ДДВ: 149 ден.
Бабин заб (Tribulus terrestris) е едногодишна билка со изразито жолти цветови позната по својата отп..
90 ден.
Без ДДВ: 76 ден.
Рачно изработени трепки од најквалитетно природно влакно. Модели: 01 - Naturaly great 02 ..
175 ден.
Без ДДВ: 148 ден.