VELVET бланш

VELVET бланш

Прегледи: 1 Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур075
Достапност: На залиха
85 ден. Без ДДВ: 72 ден.

Достапни опции (Ве молиме изберете!)


* Пакување:Количина: Стави во кошничка


Безбеден производ за просветлување и избелување на косата со исклучителна самозаштитна формула. 

Го спречува пожолтувањето на косата и е наменет за сите типови на коса. Го мазни површинскиот слој на косата и ги затвара испуканите врвови.

VELVET бланш е наменет за современа жена која сака брзи и чести промени, но истовремено ја чува и негува својата коса.

 

Карактеристики на производот
Тип на производ бланш
Пакување 25 гр
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
На косата и дава волумен, јачина и собвршен сјај. Нова формула на хидроген во емулзија, наменет з..
55 ден.
Без ДДВ: 47 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.
EXPLICIT фарбата за коса со арганово масло гарантира јака, постојана боја која трае 4-6 недели. П..
139 ден.
Без ДДВ: 118 ден.