НОВО Пакет производи (3 х ЕЗИЈАК органски чај, 1 х Органски чај од сладок пелин,1 х Масло од семе од коприва)

Пакет производи (3 х ЕЗИЈАК органски чај, 1 х Органски чај од сладок пелин,1 х Масло од семе од коприва)

Шифра на производот: как005
Достапност: На залиха
4.580 ден. Без ДДВ: 4.362 ден.
Количина: Стави во кошничка


Пакет содржи 5 производи:

  • 3 х ЕЗИЈАК органски чај (30 гр)
  • 1 х Органски чај од сладок пелин (100 гр)
  • 1 х Масло од семе од коприва (30 мл)
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.