-20% TAKE IT OFF мицерална вода

TAKE IT OFF мицерална вода

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур099
Достапност: На залиха
219 ден. 176 ден. Без ДДВ: 149 ден.
Количина: Стави во кошничка


Мицералната вода темелно ја чисти кожата на лицето и брзо и ефикасно ги отстранува нечистотиите и сите траги од шминка.

Мицералната вода ја смирува иритираната кожа на лицето, а мирисот на розите, алое вера и камилица ќе ве направи да се чувствувате женствени долго време по нанесувањето.

Дерматолошки и офталмолошки тестирано.

Карактеристики на производот
Тип на производ мицерална вода
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Двофазниот лосион ефикасно ја одстранува дури и најводоотпорната шминка од очите и усните и не остав..
205 ден. 164 ден.
Без ДДВ: 139 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.
Стопете ги килограмите брзо и ефикасно. Во услови на брз животен распоред тешко можеме да се прид..
290 ден.
Без ДДВ: 276 ден.
Кармин со врвен квалитет во мини пакување. Ваш совршен придружник во текот на целиот ден и неизбе..
131 ден.
Без ДДВ: 111 ден.
Безбеден производ за просветлување и избелување на косата со исклучителна самозаштитна формула. ..
85 ден.
Без ДДВ: 72 ден.
На косата и дава волумен, јачина и собвршен сјај. Нова формула на хидроген во емулзија, наменет з..
55 ден.
Без ДДВ: 47 ден.