На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
НОВО MATTIFIER транслуцентна пудра за матирање на лицето

MATTIFIER транслуцентна пудра за матирање на лицето

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур120
Достапност: На залиха
321 ден. Без ДДВ: 272 ден.
Количина: Стави во кошничка


Mattifier е компактна пудра за матирање на лицето, идеална за да се постигне долготраен мат ефект на лицето. Производот е наменет и за поправка на шминката во текот на денот. Се препорачува да се нанесува со четка за руменило во танок слој, како последен чекор при тонирањето на кожата на лицето.

Совет за употреба: Да се нанесе со четка со природни влакна врз целото лице или на еден дел од лицето.

Карактеристики на производот
Тип на производ компактна пудра
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Производ кој секоја жена треба да го има покрај себе. Се одликува со висока пигментација и долгот..
255 ден.
Без ДДВ: 216 ден.
Транслуцентна пудра за матирање на кожата на лицето. ..
339 ден. 239 ден.
Без ДДВ: 203 ден.
City Lights стробинг палетата е декоративен производ наменет за осветлување и нагласување на кожата ..
452 ден.
Без ДДВ: 383 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.
Фино се распрснува, Исклучително лесно се нанесува, Без чувство на лепливост. Со формира..
199 ден.
Без ДДВ: 169 ден.
Lip primer - базата за усни обезбедува долготрајност на сите декоративни производи кои се наменети з..
245 ден.
Без ДДВ: 208 ден.
Производот е наменет да овозможи подолго траење на сенката на очните капаци како и нејзина..
185 ден.
Без ДДВ: 157 ден.