ДОСТАПЕН СО ПРЕД-НАРАЧКА Веб-шоп дизајн

Веб-шоп дизајн

Овој производ е достапен само со ПРЕД-НАРАЧКА.
Направете пред-нарачка и ние ќе Ве исконтактираме за да ги утврдиме деталите и да Ве информираме за времето кога ќе можеме да Ви го испорачаме производот.

Шифра на производот: веб002
Достапност: ДОСТАПЕН СО ПРЕД-НАРАЧКА
Цена по договор Без ДДВ: Цена по договор

Брз и едноставен начин да отворите своја интернет продавница (Веб-шоп).

Дизајн по мерка на Вашиот џеб и Вашите потреби. 

Можност за комплетна администрација на продавницата преку едноставен кориснички панел, можност за додавање на неограничен број на производи, менаџирање на Вашите производи, преглед на нарачките, менаџирање на клиенти, купување со и без регистрација, плаќање преку фактура или платежна картичка и многу други опции.

Можност за плаќање на:

  • 24 рати,
  • 12 рати со попуст од 15%,
  • и еднократно со попуст од 20%.
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Модерна и функционална веб страница изработена и дизајнирана по мерка на Вашиот џеб и Вашите по..
Цена по договор
Без ДДВ: Цена по договор
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.