На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
FREE годишен хостинг пакет

FREE годишен хостинг пакет

Шифра на производот: хос001
Достапност: На залиха
0 ден. Без ДДВ: 0 ден.
Количина: Стави во кошничка


Единстена можност за БЕСПЛАТЕН хостинг на Вшиот личен блог или мала веб страна која не бара многу ресурси.

Без никави реклами и без скриени трошоци.

  • 250 MB простор
  • 5 GB месечен сообраќај
  • хостирање на еден домен
  • 1 MySQL Database, FTP
  • 100% PHP5, Perl
  • Email Sending (SMTP ON)
  • Joomla & WordPress Installer

За повеќе информации кликнете овде.

еќе информации за производот
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Одличен пакет за мали и средни веб страни или лични блогови кои не бараат многу ресурси, со мож..
1.319 ден.
Без ДДВ: 1.118 ден.
Хостинг пакет за поголеми веб страни кои бараат повеќе ресурси, со неограничен простор и неогра..
3.492 ден.
Без ДДВ: 2.959 ден.
Хостинг пакет за бизнис корисници кои имаат потреба од ресурси со неограничен простор, нео..
5.700 ден.
Без ДДВ: 4.831 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.