На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
BEGINNER годишен хостинг пакет

BEGINNER годишен хостинг пакет

Шифра на производот: хос002
Достапност: На залиха
1.319 ден. Без ДДВ: 1.118 ден.
Количина: Стави во кошничка


Одличен пакет за мали и средни веб страни или лични блогови кои не бараат многу ресурси, со можност за хостирање на еден домен.

  • 3 GB простор
  • 250 GB месечен сообраќај
  • Хостирање на 1 домен
  • 1 MySQL Database, FTP
  • PHP5, ASP.NET, Perl (CGI)
  • 2 Website Builders
  • Zacky App Installer

За повеќе информации кликнете овде.

Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Единстена можност за БЕСПЛАТЕН хостинг на Вшиот личен блог или мала веб страна која не бара многу ре..
0 ден.
Без ДДВ: 0 ден.
Хостинг пакет за поголеми веб страни кои бараат повеќе ресурси, со неограничен простор и неогра..
3.492 ден.
Без ДДВ: 2.959 ден.
Хостинг пакет за бизнис корисници кои имаат потреба од ресурси со неограничен простор, нео..
5.700 ден.
Без ДДВ: 4.831 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.