На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
Интегрални крекери со куркума зачин

Интегрални крекери со куркума зачин

Производител/Дистрибутер: Здравка
Шифра на производот: здр002
Достапност: На залиха
60 ден. Без ДДВ: 57 ден.

Достапни опции (Ве молиме изберете!)


* Пакување:

Количина: Стави во кошничка


Солени интегрални крекери со 48 % интегрални житарици. Посни, идеални за секоја прилика.

Ова се главните 15 причини заради кои вреди да ја користите куркумата:

 • Ја подобрува работата на срцето,
 • Ги чисти крвните садови,
 • Ги зајакнува коските и е одлична превенција за остеопороза,
 • Ги регенерира зглобовите и ги намалува воспаленијата кај артритисот,
 • Го намалува чувството на подуеност во стомакот,
 • Одлично се бори против бактериите и габичните инфекции,
 • Сојузник е во борбата со ракот,
 • Ја подобрува работата на тироидната жлезда,
 • Го нормализира менструалниот циклус,
 • Нуди одлична детоксикација на белите дробови,
 • Позитивно влијае на кожата и сите кожни заболувања,
 • Ги елиминира цревните паразити и ја обновува цревната флора,
 • Ја намалува кашлицата и помага кај бронхитисот,
 • Помага во намалувањето на килограмите,
 • Го забрзува метаболизмот и го подобрува варењето.

Состав: Овесни снегулки, интегрално пченично брашно, растително масло, пченично брашно, интегрален сусам, ленено семе, кафеав шеќер, сол и куркума зачин. 

Содржи пченичен глутен и сусамНе содржи конзерванси, емулгатори, вештачки бои и ароми. Производот изобилува со растителни влакна.

Производот е достапен во пакување од 125 грама.

Нарачајте пакет и заштедете:

 • за пакет 3 х 125 грама заштедувате 2,7 %,
 • за пакет 4 х 125 грама заштедувате 3,3 %,
 • за пакет 6 х 125 грама заштедувате 4,2 %.
Карактеристики на производот
Тип на производ крекери
Пакување 125 гр
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Солени интегрални крекери со 48 % интегрални житарици. Посни, идеални за секоја прилика. Сусамот ..
60 ден.
Без ДДВ: 57 ден.
Солени интегрални крекери со 48 % интегрални житарици. Посни, идеални за секоја прилика. Во споре..
60 ден.
Без ДДВ: 57 ден.
Солени интегрални крекери со 48 % интегрални житарици. Посни, идеални за секоја прилика. Пакетот ..
180 ден. 175 ден.
Без ДДВ: 167 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.