-3% Интегрални крекери - микс пакет

Интегрални крекери - микс пакет

Производител/Дистрибутер: Здравка
Шифра на производот: здр004
Достапност: На залиха
180 ден. 175 ден. Без ДДВ: 167 ден.

Достапни опции (Ве молиме изберете!)


* Пакување:Количина: Стави во кошничка


Солени интегрални крекери со 48 % интегрални житарици. Посни, идеални за секоја прилика.

Пакетот содржи:

Карактеристики на производот
Тип на производ крекери
Пакување 125 гр
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Солени интегрални крекери со 48 % интегрални житарици. Посни, идеални за секоја прилика. Сусамот ..
60 ден.
Без ДДВ: 57 ден.
Солени интегрални крекери со 48 % интегрални житарици. Посни, идеални за секоја прилика. Ова се г..
60 ден.
Без ДДВ: 57 ден.
Солени интегрални крекери со 48 % интегрални житарици. Посни, идеални за секоја прилика. Во споре..
60 ден.
Без ДДВ: 57 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.