Избриши ги сите филтри...
Филтрирај по цена
Филтрирај по категорија
Достапност
Тип на производ
Процесор (CPU)
Меморија
Тврд диск (HDD)
Оптички уред
Графичка картичка
Дисплеј
Гаранција

HP

Прикажи:
Сортирај по:
Лаптоп компјутер со одлични перформанси, совршен за Вашиот дом или канцеларија. Процесор ..
22.309 ден. Без ДДВ: 21.247 ден.
Ласерски принтер HP LaserJet 1102s моно 600 x 600 x 2 dpi (1200 dpi effective output) HP FastR..
6.101 ден. Без ДДВ: 5.810 ден.
Ласерски мултифункционален принтер HP LaserJet Pro MFP M127fw  Up to 600 x 600 dpi FastRe..
10.780 ден. Без ДДВ: 10.267 ден.
Таблет HP 7 Plus 1301 Tablet 7"/Android 4.2 ARM Cortex-A7 1GHz quad core/1GB/8GB/WHITE ..
5.070 ден. Без ДДВ: 4.829 ден.
Таблет HP 8 1401 Tablet 7.85"/Android 4.2 ARM Cortex-A7 1GHz quad core/1GB/16GB/WHITE ..
7.923 ден. Без ДДВ: 7.546 ден.