Масло од диво оригано (10 мл)

Масло од диво оригано (10 мл)

Производител/Дистрибутер: Herba Natura
Шифра на производот: хер003
Достапност: На залиха
690 ден. Без ДДВ: 585 ден.
Количина: Стави во кошничка


Маслото од диво оригано е природен антиоксиданс и прочистувач, чија основна состојка карвакрол делува антивирусно, антибактериски, антигфунгално и го зајакнува имунитетот.

Маслото од  диво оригано се користи при:

  • уништување на микроорганизмите кои предизвикуваат настинка и грип;
  • проблеми со дишните патишта и кашлица,  го зајакнува респираторниот систем и ги разредува спазмите и бронхијалниот секрет; 
  • воспаление на синусите;
  • проблеми со  дигестивниот систем  (дијареа, надуеност);
  • бактериски и габични инфекции: ешерихија коли, стрептококи, стафилококи, салмонела, листерија, кандида и др.   

За повеќе информации за производот клинкнете овде.

Карактеристики на производот
Тип на производ масло
Пакување 10 мл
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Маслото од ѓумбир е природен антиоксиданс, кој го чисти организамот и влијае на зајакнување на имуни..
1.190 ден.
Без ДДВ: 1.009 ден.
Маслото од семки од дива кајсија е еден од најмоќните природни антиоксиданси. Изобилува со витаминот..
630 ден.
Без ДДВ: 534 ден.
Маслото од црно семе е најсилен природен зајакнувач на имунолошкиот систем, кој има изразено антиале..
435 ден.
Без ДДВ: 369 ден.
Чајот од диво оригано е природен антиоксиданс и прочистувач, чија основна состојка карвакрол делува ..
290 ден.
Без ДДВ: 246 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.