На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
Филтер за маска против воздушно загадување

Филтер за маска против воздушно загадување

Производител/Дистрибутер: Билна аптека МАТИЈА
Шифра на производот: бил098
Достапност: На залиха
250 ден. Без ДДВ: 212 ден.
Количина: Стави во кошничка


Променлив филтер од активен карбонски материјал за маска против воздушно загадување.

Препорачано менување на филтерот по 2-3 месеци активно користење.

Карактеристики на производот
Тип на производ филтер
Земја на потекло Кина
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Детска висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски ма..
395 ден.
Без ДДВ: 335 ден.
Променлив филтер од активен карбонски материјал за детска маска против воздушно загадување. Препо..
160 ден.
Без ДДВ: 136 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.