НОВО Филтер за детска маска против воздушно загадување

Филтер за детска маска против воздушно загадување

Производител/Дистрибутер: Билна аптека МАТИЈА
Шифра на производот: бил128
Достапност: На залиха
160 ден. Без ДДВ: 136 ден.
Количина: Стави во кошничка


Променлив филтер од активен карбонски материјал за детска маска против воздушно загадување.

Препорачано менување на филтерот по 2 недели активно користење.

Карактеристики на производот
Тип на производ филтер
Земја на потекло Кина
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Променлив филтер од активен карбонски материјал за маска против воздушно загадување. Препорачано ..
250 ден.
Без ДДВ: 212 ден.
Детска висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски ма..
395 ден.
Без ДДВ: 335 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.