НЕМА НА ЗАЛИХА EXPLICIT хранлива маска за коса

EXPLICIT хранлива маска за коса

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур003
Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
175 ден. Без ДДВ: 148 ден.
Количина: Стави во кошничка


EXPLICIT хранливата маска за коса со арганово, бадемово и маслиново масло е 5-минутен третман наменет за ревитализација на слаба, оштетена или хемиски третирана коса. 

Формулата збогатена со драгоцени масла од арган, бадем и маслинки длабински ја храни и обновува вашата коса.

Маслото од мароканското дрво арган е богато со витамин Е, кароген и други состојки кои ја прават косата посјајна, помека и полесно обликувана.

Карактеристики на производот
Тип на производ маска за коса
Пакување 250 мл
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:EXPLICIT фарбата за коса со арганово масло гарантира јака, постојана боја која трае 4-6 недели. П..
139 ден.
Без ДДВ: 118 ден.
FOREVER BLONDE фарбата за коса е нова збогатена нутритивна нијанса, посебно прилагодена за..
135 ден.
Без ДДВ: 114 ден.
EXPLICIT хранливиот маслен третман за коса е наменет за нега на слаба, оштетена и хемиски третирана ..
239 ден.
Без ДДВ: 203 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.
Молив за прецизно и рамномерно исцртување на веѓи. Водоотпорен, обезбедува добра покриеност, добр..
159 ден.
Без ДДВ: 135 ден.