Toner Master 505X/280X HP

Toner Master 505X/280X HP

Шифра на производот: тон005
Достапност: На залиха
1.949 ден. Без ДДВ: 1.652 ден.
Количина: Стави во кошничка


Компатибилен црн тонер Toner Master 505X/280X HP HP CE505X за ласерски принтер (за 6900 страници).

Овој модел на тонер одговара за следниве типови на ласерски принтери:

  • HP Laser Jet 1133/1133A/1133IF
  • HP Laser Jet CRG-719
  • HP Laser Jet 2035
  • HP Laser Jet 2055
Карактеристики на производот
Тип на производ Тонер
Модел на принтер HP
Боја Црна
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.