На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
Toner Master 505A HP

Toner Master 505A HP

Шифра на производот: тон004
Достапност: На залиха
920 ден. Без ДДВ: 780 ден.
Количина: Стави во кошничка


Компатибилен црн тонер Toner Master 505A/280A HP 05A за ласерски принтер (за 2700 страници).

Овој модел на тонер одговара за следниве типови на ласерски принтери:

 • HP Laser Jet 2035
 • HP Laser Jet 2055
 • HP Laser Jet 2050
 • HP Laser Jet 2030
 • HP Laser Jet 2033
 • HP Laser Jet 2036
 • HP Laser Jet 2037
 • HP Laser Jet 2053
 • HP Laser Jet 2054
 • HP Laser Jet 2056
 • HP Laser Jet 2057
 • Canon IR1133
 • Canon CRG 719
 • Canon LBP 6300
 • Canon LBP 6310
 • Canon MF5840DN
 • Canon MF5880DN
 • Canon MF5940DN
 • Canon MF5980 DW
Овој модел на тонер одговара за следниве типови на принтери: - See more at: http://hipermarket.mk/%D0%A2%D0%9C-283A-HP#sthash.ljn5flXy.dpuf
Овој модел на тонер одговара за следниве типови на принтери: - See more at: http://hipermarket.mk/%D0%A2%D0%9C-283A-HP#sthash.ljn5flXy.dpuf
Карактеристики на производот
Тип на производ Тонер
Модел на принтер HP
Боја Црна
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.