Toner Master 2612A HP

Toner Master 2612A HP

Шифра на производот: тон001
Достапност: На залиха
699 ден. Без ДДВ: 592 ден.
Количина: Стави во кошничка


Компатибилен црн тонер Toner Master 2612A HP Q2612A за ласерски принтер (за 2000 страни).

Овој модел на тонер одговара за следниве типови на ласерски принтери:

 • HP LaserJet 1010
 • HP LaserJet 1012
 • HP LaserJet 1015
 • HP LaserJet 1018
 • HP LaserJet 1020
 • HP LaserJet 1022
 • HP LaserJet 3015
 • HP LaserJet 3020
 • HP LaserJet 3030
 • HP LaserJet 3050
 • HP LaserJet 3050Z
 • HP LaserJet 3052
 • HP LaserJet 3055
 • HP LaserJet M1005MFP
 • HP LaserJet M1319MFP
 • Canon FAX L100
 • Canon FAX L140
 • Canon FAX L120
 • Canon FAX L160
 • i-Sensys MF4150,
 • imageClass MF4150M
 • imageClass MF4350d
 • Canon LBP2900
 • Canon LBP3000
Карактеристики на производот
Тип на производ Тонер
Модел на принтер HP
Боја Црна
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.