На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
НЕМА НА ЗАЛИХА Мултифункционален принтер HP LaserJet Pro MFP M127fw  

Мултифункционален принтер HP LaserJet Pro MFP M127fw  

Производител/Дистрибутер: HP
Шифра на производот: при002
Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
10.780 ден. Без ДДВ: 10.267 ден.
Количина: Стави во кошничка


Ласерски мултифункционален принтер HP LaserJet Pro MFP M127fw 

Up to 600 x 600 dpi

FastRes 600; FastRes 1200

3.0-in color touchscreen

HP ePrint, Wireless direct printing, Apple AirPrint™, Mobile Apps

Hi-Speed USB 2.0 port; built-in Fast Ethernet 10/100Base-TX network port; Wireless 802.11b/g/n

memory 128 MB

 

Карактеристики на производот
Тип на производ Ласерски мултифунционален принтер
Гаранција 1 година
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Ласерски принтер HP LaserJet 1102s моно 600 x 600 x 2 dpi (1200 dpi effective output) HP FastR..
6.101 ден.
Без ДДВ: 5.810 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.