На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
Ласерски принтер HP LaserJet 1102s

Ласерски принтер HP LaserJet 1102s

Производител/Дистрибутер: HP
Шифра на производот: при001
Достапност: На залиха
6.101 ден. Без ДДВ: 5.810 ден.
Количина: Стави во кошничка


Ласерски принтер HP LaserJet 1102s моно

600 x 600 x 2 dpi (1200 dpi effective output)

HP FastRes 600, HP FastRes 1200

1 Hi-Speed USB 2.0; 1 WiFi 802.11b/g

Memory 8 MB

 

Карактеристики на производот
Тип на производ Ласерски принтер
Гаранција 1 година
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Ласерски мултифункционален принтер HP LaserJet Pro MFP M127fw  Up to 600 x 600 dpi FastRe..
10.780 ден.
Без ДДВ: 10.267 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.