НЕМА НА ЗАЛИХА Монитор  LG 20" LED 20M35A-B

Монитор LG 20" LED 20M35A-B

Производител/Дистрибутер: LG Electronics
Шифра на производот: мон003
Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
5.053 ден. Без ДДВ: 4.812 ден.
Количина: Стави во кошничка


20" инчен лид комјутерски монитор со кристално јасна слика.

19,5" , резолуција 1600x900dp

VGA D-Sub 

Карактеристики на производот
Тип на производ монитор
Дисплеј 19,5"
Додатоци VGA D-Sub
Гаранција 3 години
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:24" инчен комјутерски монитор со интегрирани звучници и кристално јасна слика. Acer 24" Led V246H..
7.710 ден.
Без ДДВ: 7.343 ден.
18,5" инчен комјутерски монитор со кристално јасна слика. 18,5" LED ..
4.753 ден.
Без ДДВ: 4.527 ден.
21,5" инчен лид комјутерски монитор со кристално јасна слика. 21.5" LED VGA D-Sub   ..
5.614 ден.
Без ДДВ: 5.347 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.