НЕМА НА ЗАЛИХА Монитор  Acer Led 24" V246HLBMDDVI & VGA со звучници

Монитор Acer Led 24" V246HLBMDDVI & VGA со звучници

Прегледи: 4 Производител/Дистрибутер: Acer
Шифра на производот: мон001
Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
7.710 ден. Без ДДВ: 7.343 ден.
Количина: Стави во кошничка


24" инчен комјутерски монитор со интегрирани звучници и кристално јасна слика.

Acer 24" Led V246HLBMD Led
61cm (24'') Wide 5ms 100M:1 ACM 250nits LED DVI (w/HDCP) MM
DVI & VGA, звучници , EURO/UK EMEA TCO6.0
Black Acer EcoDisplay

Карактеристики на производот
Тип на производ монитор
Дисплеј 24'' LED
Додатоци DVI & VGA, zvučnici , EURO/UK EMEA TCO6.0
Гаранција 3 години
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:20" инчен лид комјутерски монитор со кристално јасна слика. 19,5" , резолуција 1600x900dp VGA ..
5.053 ден.
Без ДДВ: 4.812 ден.
18,5" инчен комјутерски монитор со кристално јасна слика. 18,5" LED ..
4.753 ден.
Без ДДВ: 4.527 ден.
21,5" инчен лид комјутерски монитор со кристално јасна слика. 21.5" LED VGA D-Sub   ..
5.614 ден.
Без ДДВ: 5.347 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.