На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
Избриши ги сите филтри...
Филтрирај по цена
Филтрирај по бренд
Достапност
Тип на производ
Меморија
Дисплеј
Гаранција

Таблет

Таблет
Прикажи:
Сортирај по:
Таблет ACER A1-830-25601G01ns Android™ - Intel Atom Processor Z2560 Dual Core screen size 8" (20..
7.487 ден. Без ДДВ: 7.130 ден.
Acer Tablet B1-730HD B1-730HD-19R1 ANDROIDIEUBE 2Ck_L08T 2560/1*1G/8G/1L/R/V7HD_bgnB_0.3G2M Camer..
5.690 ден. Без ДДВ: 5.419 ден.
GOCLEVER TERRA 70L Processor: infoTMIC imapX15 up to 1.GHz (Cortex A5), DualCore, Mali400 Operatin..
2.956 ден. Без ДДВ: 2.815 ден.
Таблет HP 7 Plus 1301 Tablet 7"/Android 4.2 ARM Cortex-A7 1GHz quad core/1GB/8GB/WHITE ..
5.070 ден. Без ДДВ: 4.829 ден.
Таблет HP 8 1401 Tablet 7.85"/Android 4.2 ARM Cortex-A7 1GHz quad core/1GB/16GB/WHITE ..
7.923 ден. Без ДДВ: 7.546 ден.