Gigabyte Buissnes Pro

Gigabyte Buissnes Pro

Прегледи: 35 Производител/Дистрибутер: Gigabyte
Шифра на производот: дес002
Достапност: На залиха
13.489 ден. Без ДДВ: 12.847 ден.
Количина: Стави во кошничка


Десктоп компјутер со големи перформанси совршен за Вашата канцеларија.

Матична плоча: Gigabyte H61M-DS2

Процесор: Intel G2030 3.0GHz 3MB

Меморија: 4GB DDR3

Тврд диск: 500GB HDD

Графичка карта: Intel HD2000 | DVD-RW

Куќиште: CCiVO 2812 500W

Тастатура + глувче A4TECH

Карактеристики на производот
Тип на производ Десктоп компјутер
Матична плоча (Chipset) Gigabyte
Процесор (CPU) Pentium
Меморија 4GB
Тврд диск (HDD) 500GB
Оптички уред DVD-RW
Графичка картичка Intel HD2000
Аудио HD Audio
Мрежна картичка (LAN) 10/100/1000 Mbps Enternet
Куќиште CCiVO 2812 500W
Глувче A4TECH 3D Optical Mouse PS/2
Тастатура A4TECH KEYBOARD KM-720 Standard Keyboard PS/2
Гаранција 1 година
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Десктоп комјутер совршен за Вашата канцеларија. Матична плоча: Gigabyte H61M-S1 Процесор: Inte..
11.490 ден.
Без ДДВ: 10.943 ден.
Десктоп компјутер со големи перформанси совршен за Вашата канцеларија. Матична плоча: Gigabyte H6..
13.489 ден.
Без ДДВ: 12.847 ден.
Десктоп компјутер совршен за домашна употреба. Матична плоча: Gigabyte H81M-DS2 Процесор: Inte..
15.490 ден.
Без ДДВ: 14.752 ден.
Десктоп компјутер совршен за домашна употреба и PC игри. За повеќе информаии за производот кликне..
17.490 ден.
Без ДДВ: 16.657 ден.
Десктоп комјутер со големи перформанси совршен за Вашата канцеларија. Матична плоча: Gigabyte H81..
17.590 ден.
Без ДДВ: 16.752 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.