Избриши ги сите филтри...
Филтрирај по цена
Филтрирај по категорија
Филтрирај по бренд
Достапност
Матична плоча (Chipset)
Тип на производ
Процесор (CPU)
Меморија
Тврд диск (HDD)
Оптички уред
Графичка картичка
Дисплеј
Гаранција

Компјутери

Компјутери
Прикажи:
Сортирај по:
Десктоп компјутер со големи перформанси совршен за Вашата канцеларија. Матична плоча: Gigabyte H6..
13.489 ден. Без ДДВ: 12.847 ден.
Десктоп комјутер со големи перформанси совршен за Вашата канцеларија. Матична плоча: Gigabyte H81..
17.590 ден. Без ДДВ: 16.752 ден.
Десктоп компјутер совршен за домашна употреба и PC игри. За повеќе информаии за производот кликне..
17.490 ден. Без ДДВ: 16.657 ден.
Десктоп компјутер со солидни перформанси совршен за домашна употреба и играње на најнови PC игри. ..
21.690 ден. Без ДДВ: 20.657 ден.
Десктоп компјутер со високи перформанси совршен за домашна употреба и играње на најнови PC игри. ..
37.490 ден. Без ДДВ: 35.705 ден.
Десктоп компјутер со совршени перформанси совршен за домашна употреба и играње на најнови PC игри. ..
46.990 ден. Без ДДВ: 44.752 ден.
Десктоп компјутер со одлични перформанси совршен за домашна употреба и играње на најнови PC игри. ..
22.990 ден. Без ДДВ: 21.895 ден.
Десктоп компјутер совршен за домашна употреба. Матична плоча: Gigabyte H81M-DS2 Процесор: Inte..
15.490 ден. Без ДДВ: 14.752 ден.
Десктоп комјутер совршен за Вашата канцеларија. Матична плоча: Gigabyte H61M-S1 Процесор: Inte..
11.490 ден. Без ДДВ: 10.943 ден.
Лаптоп компјутер Acer со одлични перформанси, совршен за Вашиот дом или канцеларија. E1-570G-3321..
24.630 ден. Без ДДВ: 23.457 ден.
Лаптоп компјутер Acer со високи перформанси, совршен за Вашиот дом или канцеларија. ACER Aspire E..
29.721 ден. Без ДДВ: 28.306 ден.
Лаптоп компјутер Acer со одлични перформанси, совршен за Вашиот дом или канцеларија. E5-571G-913Y..
40.802 ден. Без ДДВ: 38.859 ден.
Лаптоп компјутер Acer со стандардни перформанси, совршен за Вашиот дом или канцеларија. EX2509-C9..
14.823 ден. Без ДДВ: 14.117 ден.
Лаптоп компјутер Acer со високи перформанси, совршен за Вашиот дом или канцеларија. V3-572-54FF ..
28.449 ден. Без ДДВ: 27.094 ден.
Лаптоп компјутер со одлични перформанси, совршен за Вашиот дом или канцеларија. Процесор ..
22.309 ден. Без ДДВ: 21.247 ден.
Таблет ACER A1-830-25601G01ns Android™ - Intel Atom Processor Z2560 Dual Core screen size 8" (20..
7.487 ден. Без ДДВ: 7.130 ден.
Acer Tablet B1-730HD B1-730HD-19R1 ANDROIDIEUBE 2Ck_L08T 2560/1*1G/8G/1L/R/V7HD_bgnB_0.3G2M Camer..
5.690 ден. Без ДДВ: 5.419 ден.
GOCLEVER TERRA 70L Processor: infoTMIC imapX15 up to 1.GHz (Cortex A5), DualCore, Mali400 Operatin..
2.956 ден. Без ДДВ: 2.815 ден.
Таблет HP 7 Plus 1301 Tablet 7"/Android 4.2 ARM Cortex-A7 1GHz quad core/1GB/8GB/WHITE ..
5.070 ден. Без ДДВ: 4.829 ден.
Таблет HP 8 1401 Tablet 7.85"/Android 4.2 ARM Cortex-A7 1GHz quad core/1GB/16GB/WHITE ..
7.923 ден. Без ДДВ: 7.546 ден.