-20% TAKE IT OFF двофазен лосион

TAKE IT OFF двофазен лосион

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур100
Достапност: На залиха
205 ден. 164 ден. Без ДДВ: 139 ден.
Количина: Стави во кошничка


Двофазниот лосион ефикасно ја одстранува дури и најводоотпорната шминка од очите и усните и не остава чувство на присутност на маснотија. Ја освежува и тонира кожата, давајки му младешки природен изглед на лицето.

Благата формулација е погодна за лица со осетлива кожа околу очите.

Дерматолошки и офталмолошки тестирано.

Карактеристики на производот
Тип на производ лосион
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Мицералната вода темелно ја чисти кожата на лицето и брзо и ефикасно ги отстранува нечистотиите и си..
219 ден. 176 ден.
Без ДДВ: 149 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.
Рачно изработени трепки од најквалитетно природно влакно. Модели: 01 - Naturaly great 02 ..
175 ден.
Без ДДВ: 148 ден.
За поставување на AURA вештачките трепки користете AURA лепак. Достапен е во црна боја и прозирен. ..
169 ден.
Без ДДВ: 143 ден.
Течна пудра за совршено прекривање на сите недостатоци на Вашето лице. Хипоалергена формула која ..
305 ден.
Без ДДВ: 259 ден.
Производ кој секоја жена треба да го има покрај себе. Се одликува со висока пигментација и долгот..
255 ден.
Без ДДВ: 216 ден.
Коректор во стик со кремаста структура кој обезбедува средна до висока покриеност на сите недостатоц..
179 ден.
Без ДДВ: 152 ден.