На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
Сет од 10 пластични саксии ф90

Сет од 10 пластични саксии ф90

Шифра на производот: сак001
Достапност: На залиха
59 ден. Без ДДВ: 50 ден.
Количина: Стави во кошничка


Сет од 10 пластични саксии во кафена боја со дијаметар од 9 сантиметри.

Се употребуваат повеќе години, лесни се, лесно се манипулира со нив, не се кршат и сончевите зраци не ги горат. Освен за огледување на кактуси и сукуленти може да се употребуваат и за одгледување на расад и други видови на цвеќе.

Карактеристики на производот
Тип на производ саксија
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Сет од 5 пластични саксии во кафена боја со дијаметар од 10,5 сантиметри.  Се упот..
39 ден.
Без ДДВ: 33 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.