Сет од 5 пластични саксии ф105

Сет од 5 пластични саксии ф105

Шифра на производот: сак001
Достапност: На залиха
39 ден. Без ДДВ: 33 ден.
Количина: Стави во кошничка


Сет од 5 пластични саксии во кафена боја со дијаметар од 10,5 сантиметри. 

Се употребуваат повеќе години, лесни се, лесно се манипулира со нив, не се кршат и сончевите зраци не ги горат. Освен за огледување на кактуси и сукуленти може да се употребуваат и за одгледување на расад и други видови на цвеќе.

Карактеристики на производот
Тип на производ саксија
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Сет од 10 пластични саксии во кафена боја со дијаметар од 9 сантиметри. Се употребуваат повеќе го..
59 ден.
Без ДДВ: 50 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.