ДОСТАПЕН СО ПРЕД-НАРАЧКА ТВ комода по мерка

ТВ комода по мерка

Овој производ е достапен само со ПРЕД-НАРАЧКА.
Направете пред-нарачка и ние ќе Ве исконтактираме за да ги утврдиме деталите и да Ве информираме за времето кога ќе можеме да Ви го испорачаме производот.

Шифра на производот: меб005
Достапност: ДОСТАПЕН СО ПРЕД-НАРАЧКА
Цена по договор Без ДДВ: Цена по договор

Изработка на ТВ комода по мерка на вашиот џеб и простор.

ТВ комодата се изработува по фотографирањето, земањето на димензии и изготвување на проект со материјали, бои и оков по избор и одобрување од страна на клиентот. Снимањето на димензиите на конкретниот објект, изготвувањето на индивидуален проект и понуда кон клиентот се бесплатни. При изготвувањето на индивидуалниот проект за ТВ комода се почитуваат барањата на клиентот за визија, ергономија и функционалност на просторот.

Изработката на ТВ комода нарачана од ХИПЕРМАРКЕТ не надминува 30 календарски дена. Фарбањето на медиа-пан плочите трае 45 дена.

Бесплатна испорака до Вашата адреса во Скопје и околината за максимум 30 дена.

Карактеристики на производот
Тип на производ мебел по мерка
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Изработка на кујна по мерка на вашиот џеб и простор. Модулите за опремување на кујната се изработ..
Цена по договор
Без ДДВ: Цена по договор
Изработка на детска соба по мерка на вашиот џеб и простор. Модулите за опремување на детската соба с..
Цена по договор
Без ДДВ: Цена по договор
Изработка на вграден плакар по мерка на вашиот џеб и простор. Вградениот плакар се изра..
Цена по договор
Без ДДВ: Цена по договор
Изработка на работна маса по мерка на вашиот џеб и простор. Работната маса се изработува по ..
Цена по договор
Без ДДВ: Цена по договор
Изработка на мебел за претсобје по мерка на вашиот џеб и простор. Модулите за опремување на пресо..
Цена по договор
Без ДДВ: Цена по договор
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.