На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
Пакет од 4 видови - Кактуси и сукуленти

Пакет од 4 видови - Кактуси и сукуленти

Шифра на производот: как015
Достапност: На залиха
576 ден. Без ДДВ: 488 ден.
Количина: Стави во кошничка


Овој производ е дел од програмата на КАКТУСАРНИЦА.

Голем избор на кактуси и сукуленти може да најдете овде!

Пакет од 4 различни видови (2 кактуси и 2 сукуленти). Можност која не се пропушта да имате и Вие своја мини колекција. Сите се засадени во пластични саксии со дијаметар од 9 сантиметри и декорирани со камчиња во боја.

Карактеристики на производот
Тип на производ цвеќе
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Пакет од 4 различни различни видови на кактуси. Можност која не се пропушта да имате и Вие своја&nbs..
576 ден.
Без ДДВ: 488 ден.
Пакет од 4 различни различни видови на сукулентите. Можност која не се пропушта да имате и Вие своја..
576 ден.
Без ДДВ: 488 ден.
Пакет од 4 различни видови на сукуленти од родот Алое. Можност која не се пропушта да имате и Вие св..
576 ден.
Без ДДВ: 488 ден.
Пакет од 4 различни видови (2 Ехинопсис и 2 Мамиларија) кактуси. Можност која не се пропушта да..
576 ден.
Без ДДВ: 488 ден.
Пакет од 4 различни видови на сукуленти од родот Красула. Можност која не се пропушта да имате и Вие..
576 ден.
Без ДДВ: 488 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.