PUFFY сунѓерчиња за лице 2/1

PUFFY сунѓерчиња за лице 2/1

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур059
Достапност: На залиха
75 ден. Без ДДВ: 64 ден.
Количина: Стави во кошничка


Во пакувањето има две сунѓерчиња.

Карактеристики на производот
Тип на производ сунѓерчиња
Пакување 2/1
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Хартиените ливчиња за впивање на вишокот на себум од кожата моментално го отстрануваат вишокот на ма..
99 ден.
Без ДДВ: 84 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.