Косо исечена повеќенаменска четка

Косо исечена повеќенаменска четка

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур016
Достапност: На залиха
239 ден. Без ДДВ: 203 ден.
Количина: Стави во кошничка


Идеална четка за нагласување на контурите на лицето. Најпогодна е за нанесување на руменило.

Природните, густо групирани влакна формираат многу прецизна и нежна површина која овозможува лесно и фино нанесување на руменило, бронзери и останати производи во прав.

Карактеристики на производот
Тип на производ четка
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Четката е изработена од природни, густо групирани козји влакна. Најпогодна е за нанесување на ком..
209 ден.
Без ДДВ: 177 ден.
Четката е дизајнирана за постигнување на изедначен и беспрекорен тен. Изработена е од синтетички ..
219 ден.
Без ДДВ: 186 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.
Рачно изработени снопчиња за трепки од најквалитетно природно влакно. ..
175 ден.
Без ДДВ: 148 ден.
За поставување на AURA вештачките трепки користете AURA лепак. Достапен е во црна боја и прозирен. ..
169 ден.
Без ДДВ: 143 ден.
Кармин со врвен квалитет во мини пакување. Ваш совршен придружник во текот на целиот ден и неизбе..
131 ден.
Без ДДВ: 111 ден.
Направен со формула која изобилува со билни масла, наменета за кутикули, како и за стимулација ..
145 ден.
Без ДДВ: 123 ден.