Хартиени ливчиња за впивање на вишокот на себум од кожата

Хартиени ливчиња за впивање на вишокот на себум од кожата

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур079
Достапност: На залиха
99 ден. Без ДДВ: 84 ден.
Количина: Стави во кошничка


Хартиените ливчиња за впивање на вишокот на себум од кожата моментално го отстрануваат вишокот на маснотии во само еден потег, отстранувајќи го несаканиот сјај на кожата.

Карактеристики на производот
Тип на производ ливчиња
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:3Д сунѓерестиот апликатор е наменет за нанесување на течна пудра, коректор и било кој друг кремаст п..
195 ден.
Без ДДВ: 165 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.
Професионален производ со кој можете да постигнете идаелен изглед на исенчено и истакнато лице. Д..
358 ден.
Без ДДВ: 304 ден.
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.