Четка за нанесување на течна пудра

Четка за нанесување на течна пудра

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур014
Достапност: На залиха
219 ден. Без ДДВ: 186 ден.
Количина: Стави во кошничка


Четката е дизајнирана за постигнување на изедначен и беспрекорен тен.

Изработена е од синтетички влакна со исклучителна мекост.

Обликувана за да овозможи брзо, многу лесно и рамномерно нанесување на производи на сите делови на лицето. Со оваа четка може да се аплицираат течни или кремасти пудри како и прајмери.

Карактеристики на производот
Тип на производ четка
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Четката е изработена од природни, густо групирани козји влакна. Најпогодна е за нанесување на ком..
209 ден.
Без ДДВ: 177 ден.
Идеална четка за нагласување на контурите на лицето. Најпогодна е за нанесување на руменило. Прир..
239 ден.
Без ДДВ: 203 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.
3Д сунѓерестиот апликатор е наменет за нанесување на течна пудра, коректор и било кој друг кремаст п..
195 ден.
Без ДДВ: 165 ден.
Четката за контурирање е изработена од фини синтетички влакна, со чија помош лесно и прецизно ќе мож..
239 ден.
Без ДДВ: 203 ден.
Кратко сечена четкичка, изработена од густо групирани влакна од пони. Наменета е за сенчање на по..
105 ден.
Без ДДВ: 89 ден.
Совршен прибор за разубавување на вашите очи. На едниот крај се наоѓа четкичка чии природни и и..
149 ден.
Без ДДВ: 126 ден.
Магијата на очите веќе не е мит.  Луксузни, темни нијанси за очи во прв план. Практично п..
662 ден.
Без ДДВ: 561 ден.