На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
AURA несесер (голем)

AURA несесер (голем)

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур098
Достапност: На залиха
709 ден. Без ДДВ: 601 ден.
Количина: Стави во кошничка


Несесер кој ќе внесе нова димензија и организација во вашата торба. 

Доволно голем во него да се стават омилените шминки. Заштедува време (прегледен и практичен) и шминката ви е секогаш уредно спакувана за секоја прилика.

Достапен е во две големини: 

Карактеристики на производот
Тип на производ несесер
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Несесер кој ќе внесе нова димензија и организација во вашата торба.  Доволно голем во него д..
579 ден.
Без ДДВ: 491 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.