3Д сунѓерест апликатор

3Д сунѓерест апликатор

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур006
Достапност: На залиха
195 ден. Без ДДВ: 165 ден.
Количина: Стави во кошничка


3Д сунѓерестиот апликатор е наменет за нанесување на течна пудра, коректор и било кој друг кремаст производ за шминкање или производ за нега на лицето.

Поширокиот долен крај е наменет за нанесување производи преку поголеми површини на кожата на лицето, додека со потесниот долен крај многу лесно се пристапува во пределот околу очите, носот и усните.

Карактеристики на производот
Тип на производ апликатор
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Хартиените ливчиња за впивање на вишокот на себум од кожата моментално го отстрануваат вишокот на ма..
99 ден.
Без ДДВ: 84 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.
Кратко сечена четкичка, изработена од густо групирани влакна од пони. Наменета е за сенчање на по..
105 ден.
Без ДДВ: 89 ден.
Внимателно исечените влакна формираат совршен агол за постигнување исклучително прецизни линии. ..
95 ден.
Без ДДВ: 81 ден.
Совршен прибор за разубавување на вашите очи. На едниот крај се наоѓа четкичка чии природни и и..
149 ден.
Без ДДВ: 126 ден.
Коректор во стик со кремаста структура кој обезбедува средна до висока покриеност на сите недостатоц..
179 ден.
Без ДДВ: 152 ден.
Многу нежна, свиленкаста текстура која овозможува лесна и рамномерна апликација. Поради одличната..
185 ден.
Без ДДВ: 157 ден.