Избриши ги сите филтри...
Филтрирај по цена
Филтрирај по бренд
Достапност
Тип на производ
Пакување

Прибор

Прибор
Прикажи:
Сортирај по:
3Д сунѓерестиот апликатор е наменет за нанесување на течна пудра, коректор и било кој друг кремаст п..
195 ден. Без ДДВ: 165 ден.
Совршен прибор за разубавување на вашите очи. На едниот крај се наоѓа четкичка чии природни и и..
149 ден. Без ДДВ: 126 ден.
Идеална четка за нагласување на контурите на лицето. Најпогодна е за нанесување на руменило. Прир..
239 ден. Без ДДВ: 203 ден.
Внимателно исечените влакна формираат совршен агол за постигнување исклучително прецизни линии. ..
95 ден. Без ДДВ: 81 ден.
Хартиените ливчиња за впивање на вишокот на себум од кожата моментално го отстрануваат вишокот на ма..
99 ден. Без ДДВ: 84 ден.
Четката за контурирање е изработена од фини синтетички влакна, со чија помош лесно и прецизно ќе мож..
239 ден. Без ДДВ: 203 ден.
Четката е изработена од природни, густо групирани козји влакна. Најпогодна е за нанесување на ком..
209 ден. Без ДДВ: 177 ден.
Четката е дизајнирана за постигнување на изедначен и беспрекорен тен. Изработена е од синтетички ..
219 ден. Без ДДВ: 186 ден.
Четкичката е наменета за нанесување на кармин и прецизно исцртување на контурите на устата..
345 ден. Без ДДВ: 292 ден.
Идеална четкичката за нанесување на сите видови на коректори. Со оваа четкичка ќе постигнете потп..
139 ден. Без ДДВ: 118 ден.
Кратко сечена четкичка, изработена од густо групирани влакна од пони. Наменета е за сенчање на по..
105 ден. Без ДДВ: 89 ден.
Четкичка е изработена од фини синтетички влакна. Идеална е за расчешлување на трепките и веѓ..
85 ден. Без ДДВ: 72 ден.
Оваа четкичка е наменета за сенчење на површината на очните капаци. Со неа ќе постигнете иде..
145 ден. Без ДДВ: 123 ден.