НОВО LIP PRIMER база за усни

LIP PRIMER база за усни

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур116
Достапност: На залиха
245 ден. Без ДДВ: 208 ден.
Количина: Стави во кошничка


Lip primer - базата за усни обезбедува долготрајност на сите декоративни производи кои се наменети за усни. Ги прави усните меки и глатки. Богат е со хијалуринска киселина, со што додатно ги хидратира усните и го спречува нивното сушење. Поради својата нежна текстура, овој производ убаво се апсорбира и не прави грути на усните. Текстурата на базата за усни има корективна боја и при нејзиното нанесување благо ја неутрализира бојата на усните - со тоа секоја боја на декоративните производи кои се нанесени на усните ќе изгледаат исто како на пакувањето.

Совети за употреба:
Доволно е да се нанесе тенок слој преку усните и потоа да се причека неколку секунди пред да се нанесе моливот за усни, карминот или сјајот за усни.

Карактеристики на производот
Тип на производ база за усни
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Идеална база за шминка, Формулирана на база на вода и без парабени, Го ублажува изгледот на с..
255 ден.
Без ДДВ: 216 ден.
Останете засекогаш млади! Ја намалува видливоста на порите и ја матира кожата на лицето. Нанесува..
279 ден.
Без ДДВ: 236 ден.
Производот е наменет да овозможи подолго траење на сенката на очните капаци како и нејзина..
185 ден.
Без ДДВ: 157 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.
Идеална четкичката за нанесување на сите видови на коректори. Со оваа четкичка ќе постигнете потп..
139 ден.
Без ДДВ: 118 ден.
Четкичката е наменета за нанесување на кармин и прецизно исцртување на контурите на устата..
345 ден.
Без ДДВ: 292 ден.
Четката за контурирање е изработена од фини синтетички влакна, со чија помош лесно и прецизно ќе мож..
239 ден.
Без ДДВ: 203 ден.
Рачно изработени снопчиња за трепки од најквалитетно природно влакно. ..
175 ден.
Без ДДВ: 148 ден.
Внимателно исечените влакна формираат совршен агол за постигнување исклучително прецизни линии. ..
95 ден.
Без ДДВ: 81 ден.