FINAL MATTE кармин за усни

FINAL MATTE кармин за усни

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур020
Достапност: На залиха
279 ден. Без ДДВ: 236 ден.

Достапни опции (Ве молиме изберете!)


* Нијанса:


Количина: Стави во кошничка


Кармин со нежна структура, интензивни бои и мат завршница.

Кремастата текстура им дава на усните пријатно чувство, правејќи ги меки и мазни. Интензивната пигментација и стикот во практична форма им даваат на усните многу боја со само еден потег.

Одлична постојаност. Во рамки на колекцијата има 13 нијанси со пријатна арома на ванила.

Не содржи парабени. Сите кармини се дерматолошки тестирани.

Карактеристики на производот
Тип на производ кармин
Пакување стик
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Кармин за сензулани и забележани усни со висок сјај, многу лесна и кремаста формулација. ..
269 ден.
Без ДДВ: 228 ден.
Кармин со врвен квалитет во мини пакување. Ваш совршен придружник во текот на целиот ден и неизбе..
131 ден.
Без ДДВ: 111 ден.
Мат кремаст кармин за усни. Кадифена долготрајна структура со изразена мат завршница. Достапен..
255 ден.
Без ДДВ: 216 ден.
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Идеална база за шминка, Формулирана на база на вода и без парабени, Го ублажува изгледот на с..
255 ден.
Без ДДВ: 216 ден.