НЕМА НА ЗАЛИХА LOOK OF DESIRE маскара за виткање трепки

LOOK OF DESIRE маскара за виткање трепки

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур030
Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
179 ден. Без ДДВ: 152 ден.
Количина: Стави во кошничка


Маскара која ќе им овозможи на вашите трепки да бидат извиткани во текот на целиот ден, без да имате чувство на тежина.

Карактеристики на производот
Тип на производ маскара
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Маскара со која го постигнувате најпосакуваниот ефект - издолжени трепки! ..
199 ден.
Без ДДВ: 169 ден.
Формула која обезбедува инстант волумен и интензивни црни трепки! ..
195 ден.
Без ДДВ: 165 ден.
Совршена прецизност и постојаност. Исклучително лесно, прецизно и рамномерно нанесување Долг..
279 ден.
Без ДДВ: 236 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.