LIFT IT UP маскара за дефинирање на трепките

LIFT IT UP маскара за дефинирање на трепките

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур112
Достапност: На залиха
299 ден. Без ДДВ: 253 ден.
Количина: Стави во кошничка


Маскара наменета за дефинирање на трепките. Совршена за виткање и продолжување на трепките поради обликот на четката, која е ултра тенка и може да допре до коренот на трепките. Со неа се нанесеува маскарата од коренот до врвот на трепките. Крајниот резултат се дефинирани и свиткани трепки кои ќе останат такви преку целиот ден.

Оваа маскара има уште една предност, содржи посебни состојки кој овозможуваат подобар и побрз раст на трепките.

Достапна е во црна боја.

Карактеристики на производот
Тип на производ маскара
Пакување 8 мл
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Маскара со која го постигнувате најпосакуваниот ефект - издолжени трепки! ..
199 ден.
Без ДДВ: 169 ден.
Формула која обезбедува инстант волумен и интензивни црни трепки! ..
195 ден.
Без ДДВ: 165 ден.
Маскара наменета за постигнување на голем волумен на трепките. Исто така ги расчленува и дефини..
375 ден.
Без ДДВ: 318 ден.
Маскара за обликување на трепки која е направена специјално за сите жени кои имаат проблем со кратки..
305 ден.
Без ДДВ: 258 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.
Новата палета содржи 12 нијанси (со дури 5 различни текстури). Со својата разновидност на бои потсет..
662 ден.
Без ДДВ: 561 ден.
Течен коректор со богата, кремаста структура која овозможува оптимално прекривање на неправилностите..
199 ден.
Без ДДВ: 169 ден.
Рачно изработени трепки од најквалитетно природно влакно. Модели: 01 - Naturaly great 02 ..
175 ден.
Без ДДВ: 148 ден.