EYELINER екстра прецизен

EYELINER екстра прецизен

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур092
Достапност: На залиха
195 ден. Без ДДВ: 165 ден.
Количина: Стави во кошничка


Фината линија на екстра прецизниот ајлајнер е идеална за да се постигне природен изглед.

Изразито богата боја, едноставна за нанесување.

Со неговиот супер танок врв секогаш ќе можете да направите прецизни контури.

Карактеристики на производот
Тип на производ eyeliner
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Постојан и мек. Со долготрајна long-lasting формула. Не се размачкува и не остава траги на горнио..
105 ден.
Без ДДВ: 89 ден.
Нова летна авантура со 5 нови морски нијанси. Меки, мазни и многу лесни за нанесување. Исклучител..
144 ден.
Без ДДВ: 122 ден.
Молив за прецизно и рамномерно исцртување на веѓи. Водоотпорен, обезбедува добра покриеност, добр..
159 ден.
Без ДДВ: 135 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.