BROWLINER молив за веѓи

BROWLINER молив за веѓи

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур037
Достапност: На залиха
159 ден. Без ДДВ: 135 ден.

Достапни опции (Ве молиме изберете!)


* Нијанса:


Количина: Стави во кошничка


Молив за прецизно и рамномерно исцртување на веѓи.

Водоотпорен, обезбедува добра покриеност, добро реагира на виски температури (не се топи), содржи висок процент на природни восоци и масла, со природни антиоксиданси.

Додатокот кој се наоѓа на овој молив е четкичка за расчешлување на веѓите.

Дерматолошки тестиран.

Достапен во 5 нијанси.

Карактеристики на производот
Тип на производ молив за веѓи
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Постојан и мек. Со долготрајна long-lasting формула. Не се размачкува и не остава траги на горнио..
105 ден.
Без ДДВ: 89 ден.
Фината линија на екстра прецизниот ајлајнер е идеална за да се постигне природен изглед. Изразито..
195 ден.
Без ДДВ: 165 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.
EXPLICIT фарбата за коса со арганово масло гарантира јака, постојана боја која трае 4-6 недели. П..
139 ден.
Без ДДВ: 118 ден.
EXPLICIT хранливиот маслен третман за коса е наменет за нега на слаба, оштетена и хемиски третирана ..
239 ден.
Без ДДВ: 203 ден.
EXPLICIT хранливата маска за коса со арганово, бадемово и маслиново масло е 5-минутен третман намене..
175 ден.
Без ДДВ: 148 ден.