На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
НОВО BLACK UP гел алајнер

BLACK UP гел алајнер

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур121
Достапност: На залиха
452 ден. Без ДДВ: 383 ден.
Количина: Стави во кошничка


Поради својата еластична текстура овој гел алајнер овозможува исцртување на глатки и прецизни линии со само еден потег. Брзо се суши и на капакот создава постојан и танок филм слој, што овозможува алајнерот да не се размачкува после неговото нанесување. Содржи интензивната пигментација што прави бојата да му е кадифеста и интензивна. Алајнерот има долготрајна и мат завршница.

Совет за употреба: Со производот доаѓа и четкичка која се користи за исцртување на идеални и прецизни линии.

Карактеристики на производот
Тип на производ гел алајнер
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Гел ајлајнер, мазен и прецизен со црн мат финиш. ..
465 ден. 325 ден.
Без ДДВ: 275 ден.
Најзначајната карактеристика на овој течен ајлајнер е интензивно црната боја и можноста за исцртувањ..
185 ден.
Без ДДВ: 157 ден.
Најзначајна карактеристика на овој течен ајлајнер е тоа што е погоден за нанесување и на најосетливи..
219 ден.
Без ДДВ: 186 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.